PROBLĒMA:
Nav kafijas aparāti ar vienu pogu, kas spētu uztaisīt labu kafiju. Ja birojā katrs sāk regulēt kafijas aparātu pa savam, cilvēki vai nu nestrādā, jo jāregulē kafijas aprāts, vai arī nestrādā jo ir ne tā saregulēts un ir negaršīgu kafija. Un bez tā visa bieži jāpapildina ūdens un jāizber gruži,  bet cilvēks tikai vēlējās uztaisīt kafiju..
 
UZDEVUMS:
Izstrādāt vending kafijas aparātu biroju vajadzībām, kurš ir viegli un ērti lietojams, ar vienu funkciju- taisīt kafiju. Aparātam ir  lielas tvertnes ūdenim, kafijai, atkritumiem.
Kafijas aparāta konstrukcijai un tehniskajiem risinājumiem jābūt tādiem, lai būtiski nepalielinātos ražošanas izmaksas pie ražošanas apjoma 10, 100, 500 vienības.
 
RISINĀJUMS:
Izstrādāts askētiska dizaina kafijas aparāta korpuss- atbilstoši uzdevumam. Korpusā integrēts uzticams un pārbaudīts kafijas aparāts. Visus iestatījumus un regulējumus veic vending kompānijas darbinieks atbilstoši izvēlētajai kafijai.
Kafijas automāta korpuss ir no alumīnija, kas tiek izgatavots ar standarta metālapstrādes iekārtām, neizgatavojot presformas, tādējādi samazinot ražošanas izmaksas.
 
PASŪTĪTĀJS: Pando, SIA
DIZAINS: Kaspars Endols
IZSTRĀDE: Studio Vulgaris  2012