TEHNISKĀ INFORMĀCIJA  
Design Vulgaris izstrādātā glābējsilīte sastāv no vērtnes ar bērna gultiņu. Šāds risinājums līdz šim nav ticis izmantos un paver plašākas un ērtākas glābējsilītes uzstādīšanas un lietošanas iespējas. Glābējsilītei ir izvēlēta atvēršana uz sānu, kas atvieglo bērna ievietošanu. Kad bērniņš tiek ievietots gultiņā, glābējsilīte automātiski aizveras un nobloķējas, līdz brīdim, kad zīdainis tiek izņemts no gultiņas. Pēc neilga laika dežūrdaļā atskan signāls, kurš paziņo par atstāto zīdaini. Māte nepamanīta pa to laiku ir aizgājusi.
Mūsu glābējsilīti iespējams iemontēt durvīs, logā, vai sienā, paredzot tai vietu būvniecības procesā vai arī izveidojot to ēkas ekspluatācijas laikā. Pirms uzstādīšanas pie Glābējsilītes montāžas vietas nepieciešams ievilkt 6 dzīslu kabeli no glābējsilītes līdz dežūrdaļai un nodrošina piekļuvi 220V līnijai. 
Glābējsilīte ir pilnīgi neatkarīga vienība, kurai nav nepieciešama apkalpošana vai speciāla apkope. Vērtne ir nosiltināta neveidojot būtiskus siltuma zudumus ēkas norobežojošajās konstrukcijās. Tās vērtne ir izgatavota no nerūsējošiem materiāliem ar īpaši izturīgu konstrukciju. 
Glābējsilītes garantijas termiņš ir 5 gadi.
 
DIZAINS: Kaspars Endols
IZSTRĀDE: Studio Vulgaris   2012